5536 Brödfat
plåt. Längd: 28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
3408 Brödfat
1800-tal, bemålad plåt, längd: 29 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 23 november 2015 -
3107 Brödfat
plåt, 1800-tal, , längd: 27
Såld: 250 kr
Såldes den 15 april 2013
8107 Brödfat
2 st, 1800-tal, Bemålad plåt, längd: 32
Såld: 800 kr
Såldes den 3 november 2008 -
2328 Brödfat
Plåt, 1800-tal, längd: 36
Såld: 100 kr
Såldes den 1 maj 2007 -
1353 Brödfat
Plåt, svart/förgyllt, L.30
Såld: 250 kr
Såldes den 7 juni 2005